Мега Фільтр

 • Ціна

  от до
 • Ширина, м.

  0
  0
  0
  0
 • Матеріал

  0
 • Тип виробництва

  0
 • Стиль

  0
 • Вага

  0

Дитячі доріжки

Сортировать:
Дорожка FULYA 8890a Дорожка FULYA 8890a

Дорожка FULYA 8890a

585 грн./м2

Цвет:

cream

0
0

Ширина, м.:

0.8 , 1 , 1.2

Дорожка FULYA 8947a Дорожка FULYA 8947a

Дорожка FULYA 8947a

585 грн./м2

Цвет:

orange , green , pink

0
0

Ширина, м.:

0.8 , 1 , 1.2 , 1.5

Дорожка FULYA 8C10a Дорожка FULYA 8C10a

Дорожка FULYA 8C10a

585 грн./м2

Цвет:

blue/blue

0
0

Ширина, м.:

0.8

Дорожка FULYA 8C44b Дорожка FULYA 8C44b

Дорожка FULYA 8C44b

585 грн./м2

Цвет:

orange , green , blue/blue

0
0

Ширина, м.:

0.8

Дитячі доріжки являють собою особливий підвид килимових покриттів, які за рахунок яскравості і привабливості, а також незвичайного малюнка дають можливість створити ідеальну колірну гамму в дизайні дитячої.

Деякі відтінки відмінно впливають на дітей і допомагають у розвитку інтелекту, що допомагає як в іграх, так і в випробуванні приємних відчуттів, а також дають можливість розвивати нові здібності. Дитячі килимові доріжки - відмінне доповнення для дитячого інтер'єру. Безліч психологів підтверджують, що колір дитячої безпосередньо впливає на розвиток і мозкову активність дитини. І дитячі паласи в нашому інтернет-магазині забезпечують найкращі поєднання кольорів і місця для ігор.

Покривати будинок килимами є давньою традицією, яка з'явилася на Сході. Спочатку у єгипетських фараонів, потім у імператорів Персії. Цю традицію стали сприймати і в інших країнах. Адже саме килими - відмінний вибір, щоб зробити кімнату більш привабливою.

дитяча доріжки

Якість дитячої доріжки має бути наближеним до максимального. У багатьох дітлахів дуже чутлива шкіра, яка сприйнятлива до зовнішніх подразників. Тому небажано купувати неякісну килимову доріжку. Вона може привести до алергічної реакції і безлічі проблем зі здоров'ям у подальшому. ...

Існує безліч мотивів у дитячих килимових доріжок, які будуть відрізнятися між собою. Можна знайти собі дитяче покриття у вигляді ігрового поля, з квітами або комахами, яскраву і строкату. При цьому бажано враховувати переваги дитини. Якщо йому дуже сподобався якийсь із мультфільмів або фільмів, можна купити дитячу доріжку з героєм цього твору. Вибір може бути величезним.

Крім того, дуже важливим є і такий показник, як щільність дитячих килимових доріжок. Оптимальною кількістю вузлів на метр квадратний площі є 500 тисяч. Придбавши килимову доріжку з такою щільністю, ви зможете надовго забути про регулярну зміну неякісних покриттів. Килим такої щільності зможе тривалий час витримувати пошкодження та прання.

Детские ковровые дорожки выполнять полностью из натуральных материалов неправильно, по медицинским показателям. Поэтому нередко для изготовления используются синтетические материалы, например, акрил и полиамид.

Дитячі килимові доріжки виконувати повністю з натуральних матеріалів неправильно, за медичними показниками. Тому нерідко для виготовлення використовуються синтетичні матеріали, наприклад, акрил і поліамід.

Ціни на доріжки

Покриття на підлогу в інтернет-магазині є в абсолютно різних цінових категоріях. Ви зможете знайти собі доріжки від бюджетних до преміум-класу. Таким чином, ви завжди зможете знайти собі відмінний варіант на будь-який бюджет.

Якщо хочете дізнатись за телефоном про яку-небудь особливості товару, менеджери нашої компанії завжди працюють і з радістю дадуть відповідь на ваші запитання. Ми обов'язково задовольнимо всі ваші потреби у виборі, як дитячої, так і інших видів доріжок.

У нас в асортименті містяться виключно сучасні і якісні доріжки, які підійдуть під будь-яку поверхню і будуть чудово поєднуватися з будь-яким стилем інтер'єру. Незалежно від того, наскільки химерний у вас дизайн дитячої, ми готові забезпечити вас відмінним килимом.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG