Мега Фільтр

 • Ціна

  от до
 • Ширина, м.

  0
  0
 • Матеріал

  0
  0
 • Тип виробництва

  0
 • Щільність

  0
 • Стиль

  0
 • Вага

  0
  0

Купити безворсові доріжки

Сортировать:
Дорожка COTTAGE 2744 Дорожка COTTAGE 2744

Дорожка COTTAGE 2744

507 грн./м2

Цвет:

sand/black/3901 , wool/mink/6y01

0
0

Ширина, м.:

0.8 , 1

JERSEY HOME 6727 D wool/sand JERSEY HOME 6727 D wool/sand

Дорожка JERSEY HOME 6727 D

612 грн./м2

Цвет:

wool/sand

0
0

Ширина, м.:

0.8

notIMG notIMG

Дорожка JERSEY HOME 6766 D

612 грн./м2

Цвет:

wool/mink/6y01 , wool/sand , wool/black/e518 , wool/grey

0
0

Ширина, м.:

0.8

JERSEY HOME 6769 D wool/grey/E514 JERSEY HOME 6769 D wool/grey/E514

Дорожка JERSEY HOME 6769 D

612 грн./м2

Цвет:

wool/mink/6y01 , wool/grey/e514 , wool/sand

0
0

Ширина, м.:

0.8

Купити безворсову доріжку - відмінне рішення, щоб забезпечити максимальний утилітаризм в приміщенні. Вони відмінно підійдуть як для кухні, так і для коридору за рахунок своєї дуже високої міцності. До їх головних особливостей можна віднести:

безворсові доріжки

Сучасні килими, які виконуються без ворсу, роблять з синтетики, вовняних або бавовняних волокон. При цьому, з урахуванням того, що на одне покриття йде відносно мало матеріалу, його ціна відносно нижче. У сучасному виробництві безворсові доріжки на підлогу є продуктом технології плетіння ниток. Методика виробництва вкрай проста і схожа зі звичайною тканиною, в процесі робіт нитки повністю переплітаються між собою...

Основною відмінністю є застосування набагато міцнішою і товстої нитки. Саме тому килим вважається корисним для здоров'я. Ходіння по такій поверхні є корисним для здоров'я, оскільки поверхня безворсового килима схожа з масажером.

Також паласні вироби такого виду прекрасно підходять для поєднання практично з будь-яким інтер'єром кімнат. Найкраще вони гармоніють з сучасними стилями декору та інтер'єру. На території західної Європи такий вид покриття є найбільш популярним. Якщо кімнату потрібно розбавити стильним килимом, в якому відсутня помпезність, зате є простота і утилітаризм, кращим вибором буде саме купити килимову доріжку безворсову.

Головними проблемними моментами при використанні таких покриттів є їх теплоізоляційні і звукоізолюючі якості. Ці характеристики у безворсових доріжок трохи нижче, ніж у пухнастих. Однак, більшість сучасних виробників килимів забезпечують гідну якість і рівень шумоізоляції, практично рівний покриттям з коротким ворсом.

Де купити безворсовмй килим?

У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете знайти собі відмінну доріжку під свій смак. Ви зможете замовити у нас килим з доставкою. Асортимент підлогових покриттів в магазині досить широкий, на будь-який смак і бюджет. У нас представлено безліч килимів від світових брендів.

Ми готові проконсультувати вас про наявність чи відсутність того чи іншого покриття від європейських і азіатських виробників по телефону контактного центру. Безворсові доріжки допоможуть прикрасити ваш будинок і створити відмінну композицію разом з шпалерами і стелею. При правильному підборі можна досягти практично ідеального результату.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG