Мега Фільтр

 • Ціна

  от до
 • Ширина, м.

  0
 • Матеріал

  0
  0
 • Коллекция

  0
  0
  0
 • Компанія-виробник

  0
  0

Купити автомобільний ковролін

Сортировать:
Ковролін автомобільний BARATI

Ковролін автомобільний BARATI

240 грн./м2
0
30 грн.

Ширина, м.:

2

Ковролин автомобильный VIPER

Ковролин автомобильный VIPER

250 грн./м2
0
57 грн.

Цвет:

75

Ширина, м.:

2

Ковролин автомобильный CIRCUIT III

Ковролин автомобильный CIRCUIT III

334 грн./м2

Цвет:

78

0
80 грн.

Ширина, м.:

2

Ковролин автомобильный CIRCUIT IV

Ковролин автомобильный CIRCUIT IV

383 грн./м2
0
74 грн.

Ширина, м.:

2

Ковролин автомобильный CIRCUIT VIII

Ковролин автомобильный CIRCUIT VIII

469 грн./м2
0
112 грн.

Ширина, м.:

2

Автомобільний ковролін

Автомобільним ковроліном називається покриття, призначене для створення комфортних умов в салоні автомобіля. Оточуючи себе різними зручностями, людина забезпечує собі продуктивну діяльність і гарний настрій. Знайти комфорт можна навіть в дрібницях. Віддаючи перевагу якості, багато покупців побоюються, що платити за нього доведеться занадто дорого. Звернувшись в інтернет-магазин Eurocarpet, можна придбати ковролін в машину за доступною вартістью.

Виріб має естетичною привабливістю і надає салону автомобіля більш акуратний вигляд. Крім цього, ковролін володіє і практичними якостями. Його наявність забезпечує захист від бруду і пилу, стає запорукою чистоти в салоні. Однак, коли мова йде про вибір відповідного покриття, багато покупців стикаються з труднощами. Деякі виробники штучно завищують вартість своїх виробів, що не підходить покупцям з обмеженим бюджетом.

ковролін до автомобіля

Інтернет-магазин Eurocarpet відрізняється доступними цінами і високою якістю товарів. Звернувшись до нас, кожен покупець зможе відшукати покриття для автомобіля до душі. ...

Позитивні якості ковроліну до автомобілю

Замовляючи підлогове покриття в магазині Eurocarpet, покупці можуть розраховувати на допомогу наших консультантів. Якщо ви не впевнені у виборі потрібного покриття, наші співробітники завжди можуть прийняти вірне рішення. Ми відрізняємося індивідуальним підходом до кожного клієнта, незалежно від суми замовлення.

Особливості

У нашому інтернет-магазині можна придбати автомобільний ковролін за доступними цінами. Матеріал поділяється на кілька категорій, залежно від своїх особливостей. Виділяється два типи ковроліну для автомобілів:

Двошаровий - В основі такого ковроліну найчастіше буває гума. У деяких випадках його роль грає прогумоване полотно. В процесі виробництва на гумове полотно наклеюється шар синтетичного волокна. Подібний випадок покриття для автомобіля відноситься до категорії бюджетних. При цьому вироби відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Тришаровий - У цьому випадку вартість покриття буде трохи вище. При цьому килим для автомобиля відрізняється більш щільною структурою і міцністю. В основі виробу гумовий шар, на який наклеюється полімерне полотно, що не пропускає вологість. Поверх цього кріпиться синтетичне волокно, що додає швидше декоративну, ніж практичну функцію.

Сприятливе придбання

Вибираючи відповідний варіант ковроліну, слід спиратися на ситуацію. Якщо ви плануєте експлуатувати машину в важких погодних умовах, з частим випаданням опадів, оптимальним рішенням буде тришарове покриття. Відрізняючись стійкістю до вологи, таке покриття вбереже автомобіль від корозії. До того ж тришарове покриття стійке до різних ушкоджень і не стирається швидко.

Двошаровий варіант досить бюджетний і до того ж відрізняється високою якістю, якщо не брати до уваги відсутність стійкості до вологості. Такий варіант покриття підійде для помірного клімату і впорається зі своїм призначенням. Ковролін в салон автомобіля можна придбати в нашому інтернет-магазині.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG