Купити килими

Як правильно вибирати килим

Для того, щоб купити килим потрібно розбиратися в деяких тонкощах. В першу чергу, ви повинні розуміти для якого саме приміщення купується таке покриття. У спальні частіше беруть ворсисті килими, які об'ємні і по ним приємно ходити босоніж. Вони також добре зберігають тепло.

Якщо ж підбирається килим для прихожих і коридорів, то тут краще використовувати покриття з низьким ворсом і більш високою щільністю. Це необхідно для того, щоб килим не витирався і зберігав свій гарний вигляд.

Для того, щоб оцінити, наскільки щільне покриття, досить сильно притиснути до нього палець. Якщо після цього ворс швидко відновитися і набере первинного вигляду, значить килим стійкий до тривалого фізичного впливу. Не варто забувати про зворотну частину покриття. Чим щільніше матеріал, тим підкладка повинна бути густіше. Ми пропонуємо одні з кращих килимів в Україні. Щомісяця асортимент поповнюється новими виробами.

На що акцентувати увагу при виборі килимів

Перед тим як купити килим в Україні потрібно розібратися, який саме стиль буде підходити для вашого приміщення. Попередньо варто ознайомитися з повною масою цього виробу. Детальна про це інформація повинна бути написана на зворотному боці виробниками.

Чим коротше ворс покриття, тим довше зберігає первинний вигляд. Крім цього, такий тип матеріалу має більшу вагу, ніж килими з довгим ворсом. Хоча вони здаються об'ємними, їх маса значно менше. Такі покриття краще стелити в спальних кімнатах або вітальнях. Ціна за килим буде залежати від його площі.

купити килим київ

Кращі приблизно розрахувати, у скільки обійдеться вам виріб. Для цього необхідно підібрати відповідні розміри. Виміряйте довжину і ширину кімнати по найдальших точок. Враховуйте все виїмки і виступи. До отриманих розмірами, необхідно з кожного боку додати ще по 10 см. Це буде необхідно для того, щоб підстрахуватися на випадок, якщо десь доведеться вирізати полотно для його правильного розміщення...

Якщо потрібно купити килим на підлогу невеликого розміру, тоді варто враховувати площу, на якій він буде розташований. На сайті можна ознайомитися з прикладами моделей, а також купити їх і оформити доставку в будь-яку частину країни. В описі до кожної моделі вказані точні параметри, а також матеріали виготовлення.

Основні матеріали

Склад виробу грає важливу роль при покупці килима. У каталозі на сайті представлені різні моделі, починаючи від вовняних і закінчуючи поліестеровими. Все залежить від уподобань самого покупця і від того, де необхідно розмістити таке покриття.

Підкладка допомагає килиму не ковзати і тримати ворс. Вона гарантує, що доріжка прослужить як можна довше. Підкладка з часом зношується, тому ви повинні замінювати її кожен раз, коли купуєте новий килим. Не забудьте врахувати це в своїх витратах.

Що потрібно пам'ятати при виборі

Найважливіший фактор, який слід пам'ятати при визначенні вартості килимів, полягає в тому, що ви повинні купувати килим відповідної довжини. Доріжки в основному продаються в рулонах шириною чотири або п'ять метрів, і частина рулону буде відрізана відповідно до довжини вашої кімнати. На нашому сайті у фахівців ви можете уточнити всю необхідну інформацію за розмірами.

Тип використовуваного волокна визначає основні характеристики і зовнішній вигляд килима. Найбільша тенденція сьогодні - м'який ворс середньої довжини. Домовласники шукають комфорту, а килим пропонує зробити його для ніг. Він також добре пригнічує шум. Склад волокон зазвичай вказується на аркуші специфікацій на задній частині зразка. В каталозі є докладний опис до кожної моделі.

Безкоштовна доставка товару

при покупці на суму від 3000 грн.

Your browser does not support SVG

Колектив компанії Euroсarpet працює на ринку підлогових покриттів вже 14 років!

Your browser does not support SVG

Наші менеджери досвідчені і компетентні в підборі килимових виробів.

Your browser does not support SVG

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Your browser does not support SVG

Широкий асортимент товару: килими, ковролін, килимові доріжки, шкури, штучна трава, лінолеум, ламінат.

Your browser does not support SVG

Тільки новий і сучасний товар - є всі сертифікати якості від виробника!

Your browser does not support SVG

Доступна ціна на ринку України. Готівковий і безготівковий розрахунок.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG