Мега Фільтр

 • Ціна

  от до
 • Ширина, м.

  0
 • Коллекция

  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал

  0
 • Компанія-виробник

  0
  0
  0

Замовити автолінолеум

Сортировать:
Автолінолеум LIN AVTOLIN Автолінолеум LIN AVTOLIN

Автолінолеум LIN AVTOLIN

150 грн./м2

Цвет:

04-BL2 , 04-GR2

0
40 грн.

Ширина, м.:

2

Хит продаж
Автолінолеум VOYLOK AVTOLIN EXTRA Автолінолеум VOYLOK AVTOLIN EXTRA

Автолінолеум VOYLOK AVTOLIN EXTRA

205 грн./м2

Цвет:

grey , black

0
42 грн.

Ширина, м.:

2

Автолинолеум LIN MOZAIKA 1 Автолинолеум LIN MOZAIKA 1

Автолинолеум LIN MOZAIKA

234 грн./м2

0
40 грн.

Цвет:

001-1

Ширина, м.:

2

VOYLOK MOZAIKA 1 VOYLOK MOZAIKA 1

VOYLOK MOZAIKA

277 грн./м2

0
51 грн.

Цвет:

101 , 43831

Ширина, м.:

2

COLOR20NV GRABIOL 1 COLOR20NV GRABIOL 1

COLOR20NV GRABIOL

679 грн./м2

Цвет:

Серий

0
125 грн.

Ширина, м.:

2

Що таке автолінолеум, основні види та призначення

Спеціальне покриття для підлоги автолінолеум - це полотно підвищеної зносостійкості, яке використовується як в приватному, так і в комерційному транспорті. АВТОЛІНІЇ встеляють підлоги машин, автобусів, мікроавтобусів, трамваїв, вагонів поїздів і метро, ​​а також іншої спецтехніки. Він має хорошу стійкість до механічних впливів, спеціальне протиковзке покриття, тому підходить для місць з великою прохідністю людей.

Головні переваги автоліна

Купить автолинолеум ...

Привлекает такое покрытие для автомобильных полов своей практичностью, высокой прочностью и прекрасными эксплуатационными характеристиками. Для дополнительной безопасности пассажиров на некоторые разновидности автолинолеумов наносится карборундовая крошка или их текстура делается рельефной. Это необходимо для того, чтобы при экстренном торможении была максимальная сцепка обуви людей с полом.

Привертає таке покриття для автомобільних підлог своєю практичністю, високою міцністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Для додаткової безпеки пасажирів на деякі різновиди автолінолеумов наноситься карборундових крихта або їх текстура робиться рельєфною. Це необхідно для того, щоб при екстреному гальмуванні була максимальна зчіпка взуття людей з підлогою.

Також для будь-якого виду транспорту треба спеціальний автолінолеум купити через його вогнестійкості. Він відповідає певним нормам пожежної безпеки, тому якісний товар не підтримує горіння.

Різновиди і застосування автолінолеумів

Транспортний зносостійкий лінолеум може бути двох типів - гомогенний і гетерогенний. Гомогенний позбавлений основи, це однорідне полотно з товщиною до 3 мм. Гетерогенний - це багатошаровий матеріал зі збільшеною товщиною до 6 мм. Шари можуть включати поліуретан, стеклохолст, поліхлорвініл.

Так само автолінолеум часто використовують для обробки всього салону автотранспорту зсередини. І плюс такого рішення в тому, що виходить зробити безшовне покриття, використовуючи метод гарячої зварювання.

Комфортабельність будь-яких поїздок помітно підвищується, якщо для транспорту автомобільний лінолеум купити і застелити їм підлогу. Салон з ним буде виглядати більш стильним, доглянутим і навіть унікальним. До того ж, такий матеріал забезпечить додаткову шумо- і теплоізоляцію в салоні автотранспорту. Це точно зможуть оцінити пасажири.

Якщо ви самостійно не можете визначитися з вибором або розміром відповідного автомобільного лінолеуму, можете сміливо звертатися до фахівців інтернет магазину. Вони зроблять все розрахунки за вас. На сайті діють вигідні пропозиції доставки по країні для об'ємних замовлень.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG