Мега Фільтр

 • Ціна

  от до
 • Виробник

  0
 • Тип ворсу

  0
 • Спосіб виготовлення

  0
 • Країна-виробник

  0
 • Вага (щільність) ворсу, кг / кв. м

  0
  0
 • Ширина, м.

  0
  0
  0
  0
 • Висота ворсу

  0
  0
 • Колекція

  0
 • Тип основи

  0
 • Склад ворсу

  0
 • Застосування

  0
  0
 • Колір

  0
  0
  0

Кремлівська килимова доріжка

Сортировать:
ДОРОЖКА КАРАТ RADA GOLD ДОРОЖКА КАРАТ RADA GOLD

ДОРОЖКА КАРАТ RADA GOLD

325 грн./м2

0
40 грн.

Цвет:

Красный , Зеленый

Ширина, м.:

2 м , 0.8 м , 1 м , 1.5 м

Висота ворсу:

6 мм

ДОРОЖКА КАРАТ RADA LOTOS ДОРОЖКА КАРАТ RADA LOTOS

ДОРОЖКА КАРАТ RADA LOTOS

429 грн./м2

0
60 грн.

Цвет:

Красный , Синий , Зеленый

Ширина, м.:

2 м , 1.5 м , 0.8 м , 1 м

Висота ворсу:

9 мм

Кремлівська килимова доріжка являє собою яскраве і насичене покриття, спеціально призначене для урочистих заходів. Воно часто використовується для прикраси підлог в заміських будинках, офісах, офісних приміщеннях або квартирах. Кремлівська доріжка є сучасним брендом, який з'явився ще за часів Радянського союзу.

Однак виріб з'явився набагато раніше. Коріння кремлівської килимової доріжки з'явилися ще за часів Греції. Для виготовлення таких дорогих і якісних покриттів застосовували пурпур - вкрай дорогий барвник. Саме звідти з'явилася мода саме на червоні доріжки. У греків побутувала легенда, що по таким килимам могли ходити виключно боги з Олімпу. Тому з'являлися такі розкішні доріжки виключно в царських палацах.

Купити кремлівську килимову доріжку можна, щоб зробити будинок більш розкішним. Вона складається з дуже щільної тканини. Кількість плетінь досягає 300 тисяч вузлів на квадратний метр. Крім традиційного червоного кольору, до складу може входити ще й малиновий, зелений, синій, бежевий або інші, які обробляються по краю бордюрної окантовкою з безліччю орнаментів.

Кремлівські доріжки

Зазвичай такі доріжки виконуються з високоміцних ниток, основою для яких служить синтетичний матеріал - поліпропілен. Тому термін експлуатації такої килимової доріжки набагато перевищує у традиційних тканинних. ...

Головною відмінністю від традиційного покриття є те, що кремлівські доріжки розраховані на набагато більшу ступінь прохідності. Тому використовується більш щільний ворс, а також велика ширина.

Вона може досягати 2 метрів, і ворс у висоту може перевищувати 10 сантиметрів. Також немає обмежень по довжині килимового покриття. У безлічі інтернет-магазинів або торгових точок, які займаються реалізацією таких доріжок, ви зможете знайти урочисте кремлівське покриття будь-якої довжини.

Червона килимова доріжка названа так через те, що раніше нею застеляли сходи і коридори в безлічі будівель державного значення. На поточний момент її основне використання - на підлогах зовні під час проведення особливих урочистостей. Наприклад, можна взяти вручення нагород Оскар або прем'єру фільму.

У будь-якому з цих заходів ви зможете знайти кремлівську килимову доріжку червоного кольору, по якій будуть проходити приїжджають знаменитості. Такому виробу не загрожує старіння, оскільки воно вважається найбільш авторитетним за весь час свого існування, і не з'явиться нова мода, яка могла б похитнути місце килимового покриття в світі.

Кремлівська доріжка, ціна якої відносно висока, не зможе бути замінена нічим. У сучасному світі їх використовують, щоб застелити підлогу в офісах або коридори в деяких державних установах.

переваги вироби

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG