Гарантія

Гарантія надається на всю продукцію від заводу виробника.

В інтернет-магазині Eurocarpet представлені покриття для підлоги від кращих європейських і світових виробників таких як: Domo, Vebe, Balta, Kartal, Moldabela, IVC-group, Tarkett, Condor, Balsan, Betap, Konfetti, Orotex, Sintelon, Grabo. Тому ми з упевненістю гарантуємо нашим клієнтам високу якість продукції представленої на нашому сайті!

Сама по собі компанія не виробник товару не може нести гарантійну відповідальність за нього, тому будь-якого роду гарантії видаються тільки згідно гарантійних зобов'язань фабрики виробника і представника в Україні.

У разі виникнення питань щодо якості товару, першим необхідним дією покупця має стати фотографування дефектів і відправка на оцінку по ел. поштою. Далі, необхідно зв'язатися з менеджером і повідомити про відправку фото, отримати подальші інструкції і терміни розбору рекламаційної претензії.

У разі встановлення, що товар зіпсувався внаслідок транспортування компанією-перевізником, всі претензії і відповідальність за відшкодування шкоди переадресовуються на дану компанію-перевізника.Повернення і обмін

Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту покупки, за умови збереження його первинного вигляду. Грошові кошти повертаються протягом 7 робочих днів при наявності товарного чека. Замовний і відрізний товар обміну та поверненню не підлягає.

Також, Ви завжди можете обміняти товар на протязі 14 днів з моменту відвантаження, за умови, що продукція зберегла товарний вигляд (цілісність упаковки, відсутність відколів і механічних пошкоджень).

Повернення і обмін товару відбувається за рахунок клієнта.

У разі відмови від замовлення, при виконаної доставці (продукція відповідає вибору клієнта), клієнт оплачує витрати з доставки.

Претензії клієнта після укладання товару, його порізки або по закінченню 14-ти робочих днів з моменту оплати не приймаються згідно з Постановою кабінету міністрів № 172 від 19.03.2011.

Наші роботы

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG