Мега Фільтр

 • Выберите форму ковра:

  0
  0
 • Ціна

  от до
 • Основа

  0
 • Матеріал

  0
 • Загальна висота

  0
  0
  0
 • Висота ворсу

  0
  0
  0
  0
 • Вага ворсу

  0
  0
  0
  0
 • Колекція

  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробник

  0
 • Застосування

  0
  0
 • Країна-виробник

  0

Купити брудозахисні коврики

Сортировать:
Хит продаж
Грязезащитный коврик LEYLA Грязезащитный коврик LEYLA

Грязезащитный коврик LEYLA(K)

475 грн./м2

Форма:

115 грн.
115 грн.
185 грн.
185 грн.
185 грн.
215 грн.
215 грн.
285 грн.
285 грн.
285 грн.

Висота ворсу:

±3 mm

Грязезащитный коврик LIVERPOOL Грязезащитный коврик LIVERPOOL

Грязезащитный коврик LIVERPOOL(K)

491 грн./м2

Форма:

131 грн.
131 грн.
131 грн.
301 грн.
301 грн.
301 грн.

Висота ворсу:

± 6 mm

Грязезащитный коврик MILAN Грязезащитный коврик MILAN

Грязезащитный коврик MILAN(K)

387 грн./м2

Форма:

197 грн.
197 грн.
197 грн.

Висота ворсу:

±3 mm

Грязезащитный коврик PERU Грязезащитный коврик PERU

Грязезащитный коврик PERU(K)

387 грн./м2

Форма:

197 грн.

Висота ворсу:

±5 mm

Грязезащитный коврик TANGO Грязезащитный коврик TANGO

Грязезащитный коврик TANGO(K)

387 грн./м2

Форма:

197 грн.
197 грн.
197 грн.
197 грн.
197 грн.
Грязезащитный коврик WOLGA Грязезащитный коврик WOLGA

Грязезащитный коврик WOLGA(K)

470 грн./м2

Форма:

280 грн.
280 грн.
420 грн.
420 грн.

Висота ворсу:

± 4 mm

Секрети брудозахисних доріжок

Щоб уберегтися від потрапляння бруду на килим, краще купувати Грязезащитная доріжку, просочену спеціальним розчином. Ви коли-небудь спостерігали, як гість випадково зачіпає стіл, і на новий килим падає їжа або келих з червоним вином? Рідина швидко поширюється по доріжці, утворюючи пляму на вашому раніше світло-бежевому підлогове покриття. На тлі вибачень, рад з чищення, ви намагаєтеся усунути забруднення, перш ніж воно остаточно в'їсться в покриття. Однак є можливість уникнути подібних ситуацій.

Стійкість до забруднення

Хоча пролите вино може бути не звичайним явищем, найчастіше покриття забруднюються від слідів брудному взутті. Якщо у вас є діти або домашні тварини, ваші щоденні заворушення, збільшуються. Хіба було б непогано, якби очищення не включала багато годин інтенсивного тертя і прання з'явилися плям?

Якщо покриття часто піддаються негативним факторам, доріжка брудозахисні може бути хорошим рішенням для вас. Замовити її за вигідною ціною можна в нашому інтернет магазині Eurocarpet.com.ua. У той час як класичні килимові покриття не є на 100% захищеними від бруду. Типи килимів, стійкі до появи плям, полегшують видалення більшості слідів бруду. На нашому сайті можна купити килими доріжки на будь-який смак, ще й за вигідною ціною.

Матеріали виготовлення

При покупці брудозахисних килимових доріжок із захистом від зовнішнього впливу, варто знати кілька нюансів. Хоча деякі види килимового покриття природним чином протистоять плям, килим, маркований або ідентифікований як «стійкий до плям», покритий хімічним складом, відштовхуючим грязь або рідина, тим самим заважаючи їй вбиратися.

Замовити брудозахисні килими ...

Але через свою високу стійкість до плям, зносу і цвілі саме Нейлон пріобладают в складі значної частини доріжок. По всій країні великі виробники випускають гумові килимові покриття з використанням різних видів захисних, стійких до деформації матеріалів. Кожна компанія використовує власні запатентовані методи хімічної обробки і нанесення.

Способи обробки і усунення

Сталий до плям килимове покриття захищене від бруду: залишилася від їжі, соків, біологічних слідів, чорнила, іржі і навіть лаку для взуття.

Спосіб усунення забруднення залежить від того, з яким видом плям ви зіткнулися. Великі компанії, що виготовляють килимові покриття, нададуть вам друковані інструкції, в яких викладено різні методи очищення для кожного з видів плям.

Часто все, що потрібно зробити, це нанести воду або мильно-водний розчин на забруднену покриття. Пам'ятайте, що завжди краще видаляти бруд і плями якомога швидше, перш ніж вони висохнуть. Тримайтеся подалі від чистячих засобів на основі відбілювача. Вони видаляють захисні хімічні речовини, що покривають волокна килимового покриття, і можуть збільшити пляма, розмив його.

Брудозахистна ворсова доріжка майже завжди стійка до появи плям. Це стандартна практика для виробників застосовувати захисні хімічні обробки. Якщо ви зацікавлені в покупці іншого виду килимових покриттів, не хвилюйтеся, на нашому сайті ви можете придбати не тільки решіток, а й доріжки з натуральних матеріалів.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG