Звертаємо увагу на матеріал виготовлення килима!

Якщо ви вирішили, що килим - це те, чого не вистачає вашемуінтерьеру, потрібно вирішити, з якого матеріалу буде виготовлено вашебудущее підлогове покриття. Від цього буде залежати якість виробу, егохарактерістікі, довговічність і, звичайно ж, вартість.

 

Вовняний килим - висока якість натурального матеріалу

 

Килими з вовни - це класика, причому зазвичай дорога. Традиційно вовняні килими виготовляються ізпріятной на дотик, теплою і міцною овечої вовни. Еластичний ворс такіхковров відрізняється протипожежними властивостями, тому при горінні він не сприяє поширенню вогню. Килим з вовни завжди виглядає благородноі дорого, а термін його активної експлуатації наближається до 40-50 років!

До недоліків вовняних килимів відноситься їх швидке забруднення, що вимагає частого чищення, подверженностьвліянію молі і цвілі. Втім, сучасні виробники давно научіліськомпенсіровать ці природні недоліки вовни, просочуючи волокнаспеціальнимі грязеотталкивающими, протигрибковими і антимолевими речовинами.

 

Шовковий килим - блиск і розкіш в одному флаконі

 

Ще один натуральний матеріал, з которогоможет бути виготовлений килим - це шовк. Шовкові килими ще дорожчі, ніж вовняні, проте їх властивості з лишком компенсують витрачені на них кошти. По-перше, ці покриття неймовірно міцні, по-друге - дуже красиві за рахунок унікального блиску ворсу. Гнучка і міцна шовкова нитка, завдяки своейтонкості, дозволяє отримувати детальне опрацювання килимового малюнка.

 

Килим з віскози - штучного шовку

Віскоза це штучне волокно, отримане, як не дивно, з натурального матеріалу - целюлози. Тому килими з віскози хоч і счітаютсяіскусственнимі, але по своїй суті є дуже непоганий природною заменойнатуральним матеріалами. До речі, за своїм виглядом віскоза дуже схожа на шовк, тому її іноді так і називають - «штучний шовк». Віскозні нитки легкоокрашіваются, тому з них можна створювати дуже яскраві і барвисті покриття злегка блиском, які довго зберігають свій первісний колір. Віскозниековри довговічні, вони не мнуться і не протираються, що дозволяє використовуватися в приміщеннях, де буває багато людей, наприклад, в коридорах.

Килим з поліаміду (нейлону) - яскрава синтетика

Поліамід - поширений синтетичний матеріал, з якого часто ізготавліваютсясовременние килими. Яскраві малюнки, міцність, пружність, хороші протівопожарниесвойства - все це належить до синтетичних покриттів з нейлону. Ще однімдостоінством є незвичайний блиск його волокон - цим об'ясняетсянеобичайная декоративність і популярність килимів і килимових доріжок ізполіаміда.

Килим з поліпропілену - невимогливість і недовговічність

Поліпропіленові килими - одні з найбільш невибагливих у догляді. Це пояснюється тим, що нитка поліпропілену абсолютно гладка, непропускающая бруд і пил в свою структуру. Тому очищення такого килима непредставляє труднощів - достатньо пройтися пилососом по поверхні і оназасіяет чистотою. Поліпропіленові килими дуже яскраві і красиві, проте, нажаль, зовсім не зносостійкі і вік їх недовгий - 4-5 років максімум. Післе цього періоду вони втрачають свою красу і виглядають не дуже презентабельно.

 

Килим з поліефіру (поліестеру) - м'яка заміна вовни


Килим з поліефіру дуже схожий на вовняний, прічемне тільки своїм зовнішнім виглядом, але і особливою приємною м'якістю і долговечностью.Такой килим, особливо з довгим розкішним ворсом, виглядає шикарно і можетіспользоваться для будь-яких приміщень, де важлива краса підлогового покриття і еготепловие характеристики. Наприклад, у вітальні такий килим буде захоплювати всехгостей і, по суті, стане візуальним центром кімнати, а в дитячій - согреетногі грають дітлахів. Варто згадати, що поліефір досить стійкий кзагрязненіям і з нього легко видаляються будь-які нежирні плями, що станетнесомненним плюсом при розміщенні килима в дитячій.

  • Звертаємо увагу на матеріал виготовлення килима!
Your browser does not support SVG

Колектив компанії Euroсarpet працює на ринку підлогових покриттів вже 14 років!

Your browser does not support SVG

Наші менеджери досвідчені і компетентні в підборі килимових виробів.

Your browser does not support SVG

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Your browser does not support SVG

Широкий асортимент товару: килими, ковролін, килимові доріжки, шкури, штучна трава, лінолеум, ламінат.

Your browser does not support SVG

Тільки новий і сучасний товар - є всі сертифікати якості від виробника!

Your browser does not support SVG

Доступна ціна на ринку України. Готівковий і безготівковий розрахунок.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG