Eurocarpet - інтернет-магазин підлогових покриттів в Україні.

Загальні положення

1.1. Оферта, є офіційною пропозицією інтернет-магазину «Еurocarpet», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://eurocarpet.com.ua (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «товар» - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті https://eurocarpet.com.ua;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені вІнтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа або юридична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- замовлення і оплата Покупцем професійної послуги, що надається Продавцем (виміри, укладка, розкрій, оверловка, проектування статі);

- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

4.5. Звертаємо увагу клієнтів на те, що фотографії та інші графічні зображення підлогових покриттів не є еталоном і можуть відрізнятися в залежності від кольору дисплеїв і світосприйняття користувача!

Порядок оплати замовлення

5.1. Накладеним платежем

5.1.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях;

5.1.2. При замовленні відрізних позицій, замовлення може бути відправлений тільки після мінімальної передоплати в розмірі 10% від суми замовлення.

5.2. Оплата на карту

5.2.1. Замовлення оплачується перерахуванням коштів на карту ПриватБанку Продавця. Після отримання оплати товар відправляється замовнику.

5.3. Безготівковій розрахунок

5.3.1. Після оформлення замовлення Покупцеві виставляється рахунок, за яким він може оплатити замовлення. Товар відправляється зі складу після надходження грошей на розрахунковий рахунок Продавця.

5.4. При не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

6.3. Товар потрібно перевіряти на предмет відсутності шлюбу і правильного кількості одиниць в момент отримання на складі компанії перевізника. У разі виявлення недоліків або дефектів, покупець повинен скласти акт прийому передачі разом зі співробітником компанії-перевізника, і повідомити про це менеджеру інтернет-магазину.

6.4. У разі встановлення, що товар зіпсувався внаслідок транспортування компанією-перевізником, всі претензії і відповідальність за відшкодування шкоди переадресовуються на дану компанію-перевізника.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за противоправные незаконные действия, осуществленные Покупателем с помощью данного доступа к сети Интернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті  https://eurocarpet.com.ua  

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Гарантія Інтернет-магазину

10.1. Гарантія надається на всю продукцію від заводу виробника згідно гарантійних зобов'язань фабрики виробника і представника в Україні.
10.2. Сама по собі компанія не виробник товару, не може нести гарантійну відповідальність за товар, тому будь-якого роду гарантії видаються тільки згідно гарантійних зобов'язань фабрики виробника і представника в Україні.

Порядок повернення товару належної якості

11.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться протягом 14 днів, з моменту відвантаження, за умови збереження його первинного вигляду і наявності товарного чека. Це право гарантує Вам "Закон про захист прав споживачів" (див. Статтю No 9 "Закону про захист прав споживачів" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12).

11.2. При поверненні товару належної якості, Продавець повертає Покупцеві сплачену за товар грошову суму протягом 10 робочих днів після фактичного отримання товару на склад Продавця і при наявності товарного чека. Повернення грошових коштів відбувається з вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з транспортуванням товару Покупцеві і назад Продавцю.

11.3. Відрізні позиції: (ковролін, килимові доріжки, лінолеум, штучна трава) поверненню та обміну не підлягають, що передбачено законодавством України (див. Додаток No 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 No 172  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF )

11.4. Покупатель может обменять товар в течении 14 дней с момента отгрузки, при условии, что продукция сохранила товарный вид (целостность упаковки, отсутствие сколов и механических повреждений).

11.5. Повернення і обмін товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

11.6. Претензії Покупця після укладання товару, його порізки або по закінченню 14-ти робочих днів з моменту оплати Покупцем не приймаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.2011 року.

 

Термін дії договору

12.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною 6 статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

12.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

12.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

ООО “Еврокарпет”. ИНН 12345678

Eurocarpet © 2015-2019 eurocarpet.com.ua Всі права захищені.

Раскрутка сайта - https://dvacom.net/

Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG Your browser does not support SVG